Привіт. Мене звати Лідія і я є автором тих виробів, які Вам пропоную тут. Друзі називають мене Умка, саме тому сайт так називається.

Творчою та креативною я була з дитинства, а нещодавно улюблене заняття (hand-made) перетворила на щоденну працю.  Неймовірно люблю виконувати іменні замовлення (з індивідуальним вітанням,  викарбуваною літерою чи іменем близької Вам людини).

На сайті запропоновані ексклюзивні вироби на будь-який смак та ціну. Можна придбати невеличку листівку ручної роботи від 5 гривень, написавши в ній кілька теплих слів, а можна замовити індивідуальний неповторний комплект подарунків в одному стилі, що не залишить байдужими тих людей, для кого вони створені. Такі набори можуть включати фотоальбоми, скрап-блокноти, записники, фото-рамки, фото-розкладки, подушечки, ляльки-тільди, ангелики, прикраси та безліч іншого.

В творчості використовую професійні інструменти та матеріали, які замовляю чи привожу з різних країн світу.  Ніколи не повторюю своїх робіт, в будь-якому випадку деякі елементи відрізнятимуться.

Маю надію, що тут Ви зможете обрати  подарунок для близької людини!

Ви також маєте можливість завітати в мою творчу майстерню «Lidiya’s_Handmade», що знаходиться в  Івано-Франківську на  Пд.Бульварі, 23.